Nová internetová prezentace firmy UNIPACK

 

Nová internetová prezentace firmy

Dnes 1.7. 2020 spouštíme novou internetovu prezentaci firmy Unipack. Je to již čtvrtá v pořadí za celou historii naší firmy a nyní bude splňovat vše na co jste na internetu zvyklí. Samozdřejmostí je ochrana osobních údajů, záruka na produkty, maximální prodejní i poprodejní podpora, ale hlavně budete nakupovat lety prověřené produkty. A ikdyž tedy nabízíme i servis a náhradní díly, naše produkty jsou výsledkem 30 letých zkušeností.

Prodej a poradenství

Naše internetová prezentace má opět formát E-shopu, ikdyž naše zaměření zdaleka přesahuje prodej drobného nářadí a balicího materiálu. Je to hlavně z toho důvodu, že tento formát nabízí určitý jednoduchý přehled o produktech, které nabízíme a pokud produkt zakoupit nelze, je možné si vybrat prodejce, který Vám s produktem poradí. Naši obchodní zástupci jsou připraveni Vám pomoct s nákupem nejen internetových položek, ale také poradit, pokud potřebujete nějaké speciální balení a jsou také připraveni nabídnout Vám množstevní a jiné slevy přesahující rámec e-shopu.

Kontakt na specialisty

Na speciálních prezentačních stránkách, které naleznete v hlavním červeném panelu jakou jsou Automatizace, Výroba pásky a Servis, se můžete blíže seznámit s tím co všechno děláme a můžete také přímo kontaktovat specialisty z tohoto oddělení. Na stránce kontakt pak naleznete vyčerpávající kontaktní informace o naší firmě a pobočkách.