Servis

Jak pracujeme

Cenová nabídka
a termín opravy
Vaše
objednávka
Strojky
- Oprava na centrále
Stroje
- Výjezd technika

Co nabízíme

  • Záruční a pozáruční servis balicích zařízení
  • Instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy
  • Prodej a dodávky náhradních dílů
  • Opravy ručních páskovacích strojků
  • Opravy páskovacích a ovinovacích strojů
  • Plánované odstávky a servis balicích linek
  • Opravy agregátů, pravidelné preventivní kontroly

Kontakt na specialisty

Vedoucí servisního střediska

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)


Ing. Michal Kendzior

+420 773 072 054

kendzior@unipack.cz

Objednávky náhradních dílů

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Radka Gavendová

+420 558 330 322

gavendova@unipack.cz

Opravy ručních páskovačů

Při prodeji nového páskovače strojek otestujeme a nastavíme na požadovaný typ vázací pásky. V průběhu provozu je nutné dbát na správný způsob ovládání zařízení a na pravidelnou údržbu a čištění, které je uvedeno v přiloženém návodu k obsluze a čímž je podmíněn záruční servis. V případě poruchy prosím volejte naše servisní středisko. Je možné že se problém vyřeší i po telefonu, mnohdy se to stává. Pokud ne, zašlete prosím strojek do servisního střediska v Třinci. Po obdržení strojku Vám zašleme cenovou nabídku na opravu a navrhovanou výměnu náhradních dílů a poté se můžete rozhodnout jestli opravovat nebo ne. U záručních oprav Vás vyrozumíme v jakém stavu se záruka nachází a pokud je vše v pořádku oprava je zdarma s vyjímkou opotřebitelných dílů.

Provádíme opravy ručních páskovačů značek Orgapack, Strapex, Fromm, Josef Kihlberg, Transpak, Cyklop, Signode, Maillis, Feifer a mnohé další.

Servis páskovacích strojů

Při prodeji nového páskovacího stroje každý stroj otestujeme a nastavíme na požadovaný typ vázací pásky. V ceně stroje je také uvedení do provozu servisním technikem Unipack a zaškolení obsluhy. Servisní technik Vás upozorní na důležité věci, které je nutné dodržovat a jak se o stroj starat, aby byla dodržena záruka a aby stroj co nejdéle bezproblémově pracoval. V případě poruchy stroje prosím volejte servisní středisko. Nachystejte si prosím typ stroje a výrobní číslo, nejlépe když vyfotíte výrobní štítek stroje abychom se mohli rychle zorientovat. Vyčkejte prosím na cenovou nabídku výjezdu technika a hodinové sazby. Pokud je to urgentní oprava neváhejte se technika na vše zeptat.

Provádíme opravy balicích strojů začek Mosca, Transpak, Robopac, ATS TAnner, COM, Orgapack, Strapex, Fromm, Josef Kihlberg, Transpak, Cyklop, Signode, Maillis, Feifer a mnohé další.

Opravy ovinovacích strojů

Při prodeji nového ovinovacího stroje každý stroj otestujeme a nastavíme na požadovaný typ strojní stretch fólie. V ceně stroje je také stretch fólie, uvedení do provozu servisním technikem Unipack a zaškolení obsluhy. Servisní technik instaluje stroj, uvede ho do provozu a upozorní Vás na důležité věci, které je nutné dodržovat a jak se o stroj starat, aby byla dodržena záruka a aby stroj co nejdéle bezproblémově pracoval. V případě poruchy stroje prosím volejte servisní středisko. Nachystejte si prosím typ stroje a výrobní číslo, nejlépe když vyfotíte výrobní štítek stroje abychom se mohli rychle zorientovat. Vyčkejte prosím na cenovou nabídku výjezdu technika a hodinové sazby. Pokud je to urgentní oprava neváhejte se technika na vše zeptat.

Provádíme opravy ovinovacích strojů značky Robopac a dalších, ale ostatní značky je nutné konzultovat s technickou podporou.

Repasy agregátů

Provádíme pravidelné kontroly svařovacích agregátů a to v rámci plánované odstávky balicích linek, v rámci přestávek anebo agregát vyměníme za jiný a Váš odvezeme na opravu do našeho servisního střediska v Třinci. V případě že není možné Vaši výrobní linku zastavit jsme schopni zapůjčit náhradní agregát, nebo Vám druhý agregát nabídnout k prodeji.

Provádíme také celkové repasy agregátů různých značek, je nutné se vždy domluvit konkrétně.

Poptávkový formulář

Nevyplňujte toto pole: