Kariéra

"Obchodně-technický zástupce"

Český výrobce a prodejce vázací pásky, poloautomatických i automatických balících systémů a dalších balících strojů a zařízení, se sídlem v Třinci, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici 'Obchodně-technického zástupce pro oblast Jihočeského kraje'.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti s více než 30letou historií
  • Zajímavou práci na plný úvazek s možností nástupu ihned
  • Služební automobil a kancelář s plným vybavením
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Kvalitní periodické školení
  • Zajímavé firemní benefity

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Aktivní komunikaci v AJ výhodou
  • Zkušenosti z obdobné pozice jsou minimálně 2letou praxí
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Logické a technické myšlení, dobré komunikační schopnosti
  • Dobré prezentační a obchodní schopnosti

Co bude Vaší náplní práce?

  • Nabídka a prodej produktů společnosti a souvisejících služeb
  • Hledání nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • Péče o stávající klienty a jednání o cenách a smluvních vztazích
  • Technické poradenství zákazníkům při výběru strojů a materiálu
  • Vytváření cenových nabídek
  • Zodpovědnost za kompletní agendu prodeje

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete prosím Váš životopis na e-mail: toman@unipack.cz nebo volejte na telefon +420 737 238 092.

Aktualizace inzerátu 05.01.2024

"Servisní technik balících strojů "

Český výrobce automatických balicích linek a vázacích pásek s výrobním závodem v Třinci, hledá do svého týmu kolegy na pozici " Servisní technik balicích strojů".

Výběrové řízení

  • Pozice: Servisní technik balicích strojů
  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Lokality: Praha, Praha-východ (M.Boleslav, Nymurk, Hradec, Kolín..), Třinec (a okolí FM, Karviná, Havířov, OV)

  • Auto Škoda Octavia - i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook - standardní
  • Tablet - standardní
  • 40-60 tisíc/měsíčně
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění a životní pojištění
  • 13 plat
  • Zázemí stabilní středně velké úspěšné firmy s více než 30 letou historií
  • Přátelský kolektiv a férové jednání s přímou vazbou na vedení a majitele firmy

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ - u zkušených techniků není podmínkou
  • Elektro vzdělání výhodou
  • Manuální zručnost a ovládání nářadí
  • Orientace v přístrojích a strojích - motor, řemen, opotřebitelné části, náhradní díly, připojení elektro, čištění strojů, komplexní přehled
  • Orientace v návodech, kusovnících někdy také v angličtině
  • Samostatnost, Loajalita a ochota se učit
  • Řidičský průkaz
  • Uvítáme také zkušené techniky 60+

Popis pracovní pozice - náplň práce:

  • Práce v terénu - Technik vyjíždí k zákazníkům z domova - samostatnost, svědomitost, volnost
  • Struktura vedení pozice - Majitel firmy - Vedoucí servisního střediska - Servisní technik (Vy)
  • Vedoucí servisního střediska - Předkládá každý týden servisní plán - Obvykle plně vytížen na každý den (8,5 h) - možnosti změn - úzká spolupráce a komunikace
  • V daném regionu vždy také úzce spolupracujete s obchodním zástupcem - Uvádění strojů do provozu, školení údržby a obsluhy ( většinou jednoduché stroje)
  • Náplň práce - opravy balicích strojů, obvykle čištění, výměny opotřebitelných dílů a částí, zaseknutý materiál, vadná elektronika, zjištění problémů - diagnostika, špatné umístění, nabourání strojů, opravy ručních strojků, montážní práce při stavbě velkých dopravníkových linek
  • Zákazníci - Průmyslové giganty i menší e-shopy například.- Škoda, Amazon, Alza, TPCA, Coca-Cola, BEST, Cembrit, DHL, Lego, Staropramen, Model, Smurfit Kappa atd. - objevíte se tedy dříve či později úplně všude
  • Odvětví - Průmyslové balení, transportní balení - páskování krabic a zásilek, páskování a ovinovaní palet do stretch fólie - více na www.unipack.cz

Kontakt:

  • E-mail: ligocki@unipack.cz
  • Vážný zájem: Tel.: 737 238 080
  • Průběh výběrového řízení: email nebo tel. rozhovor, pohovor na pobočce nebo sídle firmy v Třinci
  • Termíny pohovorů: individuálně

Aktualizace inzerátu 23.11.2023

"Operátor , obsluha výrobní linky"

Certifikovaný Český výrobce plastových vázacích pásek s výrobním závodem v Třinci, hledá do svého týmu kolegy na pozici " Operátor výrobní linky".

Jak si Vás představujeme?

  • Spolehlivý
  • Pracovitý
  • Zručný
  • Zodpovědný za kvalitu odvedené práce
  • Týmový duch
  • Vzdělání technického směru výhodou

  • Hlavní pracovní poměr
  • Práce v mladém kolektivu
  • Třináctý plat
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Možnost zvýšení kvalifikace
  • Zázemí firmy z 30 letou tradicí

Budete se starat o:

  • Obsluhu výrobní linky
  • Balení výrobků na palety
  • Evidenci výrobků
  • Výstupní kontrolu kvality výrobků
  • Dodržování technologických postupů

Pokud Vás zaujala naše nabídka, pošlete nám prosím Váš životopis na e-mail: post@unipack.cz nebo volejte na telefon +420 739 204 770.

Aktualizace inzerátu 26.10.2023