Automatizace

Jak postupujeme

Návrh řešení
Konstrukce a vizualizace
Vlastní výroba
Instalace a programování

Co nabízíme

  • Výroba balící linky na míru
  • Návrh a výroba dopravníkových systémů
  • Návrh a prodej balicích strojů
  • Instalace, programování, uvedení do provozu
  • Zaškolení obsluhy, záruka, servis
  • Dokumentace, návody, kusovníky
  • CE, prohlášení o shodě, revize

Naše reference

Kontakt na specialisty

Vedoucí výroby

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Jakub Ligocki

+420 739 204 777

ligocki.j@unipack.cz

Technická podpora

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Václav Sekula

+420 737 238 090

sekula@unipack.cz

Pojížděcí dvojitý dopravník z modulárních pásů

Pojížděcí dvojitý dopravník UNIPACK je možné využít tam kde je nutné vybudovat průjez nebo průchod mezi dopravníkovými drahami. Dopravník pojíždí po klasické tramvajové koleji, která je zalita do podlahy. Dvojité provedení dopravníku pak umožňuje nájezd 2 palet, kdy jedna už stojí a druhá stále najíždí. Pásový dopravník z modulárních pásů je výhodné použít všude tam kde se paleta s produktem pohybuje v obou směrech to znamená podélně i příčně. Produkt se špatnou orientací se díky pásům na paletě nepohybuje, nerostřese se a nezhroutí.

Zvedací lamelový dopravník

Zvedací dopravník z modulárních pásů lidově řečeno lamelový dopravník se používá všude tam, kde je zapotřebí překonávat více výškových úrovní. Zvedací dopravník z modulárních pásů UNIPACK využívá speciální spemiální řídící systém snímání polohy kdy pomoci inkrementálních čidel snímá výšku produktu a není nutné snímat každou polohu zvlášť. Pojížděcí plochu z modulárních pásů je vhodné volit tehdy pokud má produkt špatnou orientaci.

Přesouvací dopravník

Přesouvací dopravník UNIPACK nebo také přesuvna přesouvá paletu, která jede po dopravníkové dráze, doprava nebo doleva na jinou dopravníkovou dráhu. Lze využít také jako rohový dopravník. Po přesunutí palety na jinou dopravníkovou dráhu se paleta otočí o 90°. Modulární pásy zajišťují stabilitu produktu.

Poptávkový formulář

Nevyplňujte toto pole: