Balicí služby

Centrála
Objednávky
Servis
Fakturace

Sídlo společnosti

UNIPACK
Nebory 461, 739 61 Třinec

Tel.: +420 558 323 742
E-shop: +420 773 072 051
Mobil: +420 739 204 771

E-mail: post@unipack.cz
Web: www.unipack.cz

Fakturační údaje

Milan Ligocki
Sadová 256, 739 61 Třinec
IČ: 41057155
DIČ: CZ6005270568

Bankovní spojení: UniCredit Bank - platba v CZK
Číslo účtu: 2108317084 / 2700
IBAN: CZ8227000000002108317084
SWIFT: BACXCZPPXXX

Kde působíme

Naši prodejci

Moravskoslezský kraj

Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Michael Zuček

zucek@unipack.cz

+420 730 895 500

Jižní Morava

Jaselská 1967/6
750 02 Přerov (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Ing. Miloslav Kolář

kolar@unipack.cz

+420 737 238 094

Střední Čechy, Praha

Klokočka office centrum /3.patro
Karlovarská 814
163 00 Praha 6 - Řepy (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Jiří Šubotník

subotnik@unipack.cz

+420 773 072 055

Jižní Čechy, Plzeň

Kollárova 11
301 00 Plzeň (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Roman Sedláček

sedlacek@unipack.cz

+420 739 204 774

Severní Čechy

Kollárova 11
301 00 Plzeň (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Jiří Otta

otta@unipack.cz

+420 739 204 773

Východní Čechy

Hořická 283
500 02 Hradec Králové (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Bc. Arnošt Kavka

kavka@unipack.cz

+420 770 189 046

Slovensko - Jih

Poľná 15A
903 01 Senec (Mapa)
www.unipack.sk

Kontakt na obchodníka

Jiří Navrátil

navratil@unipack.sk

+421 944 364 580

Slovensko - Sever

Námestie Slovenskej rep. 23
014 01 Bytča (Mapa)
www.unipack.sk

Kontakt na obchodníka

Tomáš Durec

durec@unipack.sk

+421 911 207 573

Oddělení firmy

Obchod

Ing. Oto Toman

E-mail: toman@unipack.cz
Tel.: +420 737 238 092

Servis

Martin Brenkus

E-mail: brenkus@unipack.cz
Tel.: +420 773 072 054

Výroba pásky

Ing. Dušan Rejthar

E-mail: rejthar@unipack.cz
Tel.: +420 739 204 770

Výroba balicích linek

Jakub Ligocki

E-mail: ligocki.j@unipack.cz
Tel.: +420 739 204 777

Logistika

Michal Štibraný

E-mail: stibrany@unipack.cz
Tel.: +420 737 238 084

Sklad

Mgr. Šárka Pustowková

E-mail: pustowkova@unipack.cz
Tel.: +420 773 072 057

Marketing

Ing. Kateřina Štaidl

E-mail: katerina.staidl@unipack.cz
Tel.: +420 773 072 051

Fakturace

Halina Temelová

E-mail: temelova@unipack.cz
Tel.: +420 730 895 503

Poptávkový formulář

Nevyplňujte toto pole: